RODINA

Nejdříve pár základních informací k samotnému focení. Ukázkové fotografie najdete dole 🙂

,,Jak to celé bude probíhat?“

V případě zájmu o rodinné focení mě neváhejte kontaktovat a domluvíme si nejbližší možný termín, který nám bude vyhovovat. 

,,Dojedete k nám zadarmo?“

Nabídka mých služeb pro rodinné focení obsahuje dopravu ZDARMA do 40 km od Pardubic, poté je k výsledné ceně účtována cena za dopravu 10 Kč/km za každý ujetý kilometr nad tuto vzdálenost (součet cesty tam a zpět). 

,,Za kolik nám vyfotíte rodinné fotografie?“

Cena rodinného focení je: 3000 Kč.

Cena obsahuje fotografie v elektronické podobě (odkaz na stáhnutí všech fotografií + online galerie).

,,Kdy budu platit?“

Posílám fakturu až po předání fotek se splatností 14 dní. Delší doba splatnosti je možná po vzájemné dohodě.

,,Kde budeme fotit?“

Rodinné focení se snažím směrovat převážně do exteriéru, tedy někam do přírody. Snažím se focení pojmout formou procházky, na které Vás doprovodím, a při té příležitosti vyfotíme fotografie.

,,Kolik fotografií dostanu?“

Každé focení je jiné, nikdy dopředu nevím, jaký přesný počet fotografií Vám nakonec odevzdám. Tudíž sděluji pouze odhadovaný počet fotografií. Což není rozhodně věc, čeho byste se měli obávat, ba naopak. Pro příklad, průměrný počet fotografií z rodinného focení  je cca 40-50 fotografií, které Vám nakonec předám. Každou fotografií, kterou spolu nafotíme a která projde mou selekcí a následnou úpravou (korekce barev, případné doostření, odstranění nežádoucích věcí / předmětů) Vám předám. Obvykle některé fotky z konečného výběru, ke kterým se hodí černobílá varianta,  dodávám v černobílé verzi. Každopádně zpětně na dotaz lze tyto fotografie zdarma převést zpět do barevné verze.

,,Kdy fotografie dostanu?“

Zde Vám přesný termín předání fotografií bohužel také neřeknu, nicméně maximální doba, po jaké fotografie od dne focení určitě obdržíte je 30 dní. Každopádně zpravidla je tato doba okolo dvou týdnů. Vždy se snažím fotografie předat co nejdříve, ale jak už to tak bývá, nevím dopředu jak budu zrovna časově vytížen.

,,Jakou formou fotografie dostanu?“

Jakmile fotografie dokončím, pošlu Vám email ve kterém budou tři odkazy. Přes první odkaz stáhnete všechny fotografie v plné kvalitě do Vašeho počítače, v druhém odkazu stáhnete do Vašeho počítače všechny fotografie ve zmenšené velikosti (vhodné pro sociální sítě, poslání přes mail apod.) a přes třetí odkaz se dostanete do online galerie, kterou lze sdílet přes odkaz. Komu tento odkaz pošlete, ten si galerii může zobrazit u sebe na počítači, nebo mobilu. 

,,Tisknete fotografie?“

U rodinného focení předávám fotografie pouze v digitální podobě. Navíc ale dostanete  10% slevový kód, který můžete uplatnit u profesionální tiskařské společnosti a to: kvalitnifotky.cz , kde si můžete vytisknout fotky v jakékoliv velikosti, nechat vytisknout fotoobraz, nebo vytvořit luxusní fotoknihu. Se vším Vám rád pomůžu a vysvětlím. 🙂

,,Až obdržím výsledné fotografie, mohu požádat o nějaké navíc?“

Mohu Vás tímto ujistit, že výsledný soubor fotografií, který Vám předám, obsahuje všechny použitelné fotografie, co prošly mým výběrem. A to díky tomu, že nemám žádný maximální limit počtu fotografií, který si objednáte. Pokud i přesto budete chtít přidat nějaké fotografie například z dané části focení apod., udělám co bude v mých silách abych nějakou fotku ještě vydoloval. 🙂 Každopádně je tato možnost už zpoplatněna. A sice 100 Kč za každou další fotku nad rámec předaných fotek.

,,Můžete na této fotce odmazat tu pouliční lampu?“

Ano, můžu! 🙂 Toto, je samozřejmě jen příklad, ale i nějak takto může vypadat naše konverzace po předání fotografií. Nebojte se zeptat, rád udělám co je v mých silách. Tato možnost je zdarma. Jelikož nikdo není bezchybný a i já mohu nějakou tu nešikovně postavenou lampu přehlédnout. 🙂

,,Fotíte sám?“

Fotím buď sám, nebo ve dvojici se svoji partnerkou.

,,Jak vás mohu kontaktovat?“

V záložce „KONTAKT“ tohoto webu, najdete kontaktní formulář, přes který jednoduše pošlete zprávu. Případně zde najdete můj email, či telefon. Najdete zde také odkaz na Facebookové stránky, přes které mě lze také kontaktovat.

,,Jo a ještě jedna věc, uvidím naše fotky u Vás na stránkách?“

Některé fotografie používám na svých stránkách, nebo sociálních sítích jako součást mého portfolia pro ukázku dalším zájemcům. Takže ano, některé fotky se na mých stránkách mohou objevit, každopádně tak učiním až poté, co fotky obdržíte. U fotografií nebudu uvádět jméno ani jiné kontaktní informace. K tomuto zobrazení fotografií spolu samozřejmě sepíšeme písemný souhlas, který můžete kdykoli odvolat.