KONTAKT

Martin Dubský

Narodil jsem se v Kolíně a nedaleko od Kolína jsem také vyrůstal. Po čtyřech letech, které jsem strávil v Kutné Hoře na průmyslovce, mě vítr zavanul do Brna, kde jsem na Vysokém učení technickém vystudoval obor Silnoproudá elektrotechnika a výkonová elektronika na Fakultě elektrotechniky a komunikačních technologií. Elektrotechnika se pak stala mou hlavní pracovní náplní, které se nyní věnuji v Pardubicích. Fotografii mám pouze jako prostředek, který mi umožní opustit zdi kanceláře a dá průchod mé vášni, kterým fotografie je. Hlavní výhoda tohoto přístupu je ta, že fotografii dělám čistě pro radost a tak při Vašem focení nebudu pracovat, ale bavit se. Fotit budu z radosti, nikoliv z povinnosti :-). 

Fotografie mě zajímala jíž od mala. Aktivně se fotografii věnuji od roku 2015, v tu dobu jsem si koupil první zrcadlovku. Od té doby jsem vyzkoušel hodně žánrů fotografie. Od fotografování krajiny, přes makrofotografii až po fotografování noční oblohy. V současné době nejraději fotografuji portréty, reportážní a svatební fotografie a také rodinné snímky. Počínaje portréty těch nejmenších, sourozenecké, tak i fotografie společné s rodiči. Nemám moc rád ateliérové fotografie rodiny před umělým pozadím, dávám raději přednost focení v exteriéru – v parku, v lese, ve městě, prostě kdekoli, kde se budete cítit přirozeně :).

Pokud Vás mé fotografie zaujali a chtěli byste využít mých služeb, budu rád když se ozvete. 🙂 Můžete mě kontaktovat emailem, telefonicky nebo přes kontaktní formulář níže a já se Vám co nejdříve ozvu.

Adresa:

Pardubice

Telefon:

Tel: +420 723 120 481

Email:

dubsky@fotodub.cz

martin.dubsky11@gmail.com

IČO:

06878156

Sociální sítě:

Instagram
Facebook

Kontaktní formulář:

Informace, které zde uvedete, slouží pouze k účelům vytvoření cenové nabídky, nebo k možnosti na Váš dotaz odpovědět. 🙂